Ekipa PLD Mosor Priko osvojila 3. mjesto

Završen je peti lovački malonogometni turnir Proložac 2024., koji je ove godine pružio izuzetnu zabavu, sportsku izvrsnost i zajedništvo. Turnir, koji je postao tradicionalan događaj u našem kraju, okupio je brojne ekipe iz cijele regije, a natjecanje je bilo izuzetno uzbudljivo od početka do samog kraja. Na turniru je sudjelovalo 16 ekipa. Ove godine izvlačila se tombola na polufinalnoj i finalnoj večeri. Bogate nagrade i tijesne utakmice privukle su mnogobrojnu publiku u Proložac. Polufinalne utakmice održane su u napetoj i sportskoj atmosferi: Utakmica, 30-06 protiv Čagalj Hunting rezultirala je pobjedom Čagalj Huntinga s uvjerljivih 7:0. Čagalj Hunting dominirao je od početka utakmice, brzo preuzevši vodstvo i održavajući ga do samog kraja. Utakmica PLD Mosor Priko protiv TRAP L.U. “Imotska krajina” završila je rezultatom 1:3 u korist ekipe TRAP. Utakmica je bila izjednačena, ali TRAP je uspio postići odlučujuće golove u drugom poluvremenu, osiguravši svoje mjesto u finalu.

Finalna večer donijela je vrhunac turnira: Utakmica za 3. mjesto: 30-06 protiv PLD Mosor Priko završila je pobjedom PLD Mosor Priko rezultatom 4:1. Na finalnoj večeri odigrana je i revijalna utakmica Veterani L.U. “Ričina” Proložac protiv L.U. “Imotska krajina” završila je prijateljskim rezultatom 6:6. Finalna utakmica: TRAP L.U. “Imotska krajina” protiv Čagalj Hunting bila je prava sportska poslastica, završivši rezultatom 4:3 u korist TRAP-a. Utakmica je bila ispunjena preokretima i napetim trenucima, a TRAP je u posljednjim minutama uspio osigurati pobjedu i postati prvak turnira.